#Ювілеї_Події_ПТО_Дніпропетровщина.
В Кам’янському ЦППРК була проведена відкрита виховна година “Справжній Шевченко”
Захід розпочався з демонстрування презентації створеної активом гуртка “Мистецтво слова” Кібкало Єлизаветою, Швець Вікторією та Кривенко Аліною (ІІ курс група ПРВ 3/1). Присутні на заході пригадали біографію Шевченка та довідались про нові цікаві факти пов’язані з Кобзарем. Наприклад, що український майстер Микола Сядристий створив найменшу у світі книжку “Кобзар”, розміром трохи більше половини квадратного міліметра. Це майже у 19 разів менше від найменшої японської книги. Сторінки настільки тонкі, що перегортати їх можна лише кінчиком загостреного волоска. Зшито книгу павутинкою, а обкладинка зроблена з пелюстки безсмертника. А також учні зачитали цитати з творів “12 пророцтв Тараса Шевченка про Україну, війну з Росією та Перемогу”. Звучав на заході й сам Тарас Григорович. Команда креативного агентства TABASCO презентувала творчу реконструкцію голосу славнозвісного Тараса Шевченка! Зараз завдяки новітнім технологіям стало можливим його почути.
Також учні третього курсу Стандецький Нікіта та Шаповалов Олександр (група ОО 3/3) представили роботи дизайнера, музиканта і художника Андрія Єрмоленко, який відомий багатьом українцям. Шевченко-Супермен чи Шевченко-Будда, нашивки для сотень Майдану та воїнів АТО (зокрема, «Укроп»), серія принтів про українські міста «United Colours of Ukraine» – усе це й інші роботи художника можна побачити на стінах будинків, одязі звичайних перехожих й українських військових, а ще – у сучасних книжках. Сам Андрій Єрмоленко говорить: “Шевченко — це тогочасний і репер, і рокер, і панк, якщо хочете. Вважаю за необхідне робити Шевченка модним!”
Та найбільше схвилював й розчулив відеоролик ІІІ Штурмової бригади на якому наші славні герої з передової цитували поезію Шевченка “До Основ’яненка”: ”Тяжко, важко… От де, люде, наша слава, Слава України!”
Та все ж завершення виховного заходу було емоційно позитивним у вигляді бліц-турніру “Чи все ти знаєш з біографії Кобзаря” та вікторини “З якої поезії ці рядки?”