Питання та відповіді

 • Чи потрібно для вступу до Центру надавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання?
  Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання для вступу до ДПТНЗ “Кам’янський ЦППРК” не потрібно. Підстава: лист Міністерства освіти і науки України від 04.02.08 № 1/9-51.
 • Навчання платне?
  Ні, Центр фінансується за рахунок обласного бюджету.
 • Чи виплачують здобувачам освіти стипендію?
  Так, здобувачі освіти отримують стипендію у розмірі, встановленому законодавством. З 1 січня 2022 року стипендія виплачується у розмірі 1250 гривень. Здобувачі освіти, які за результатами попереднього семестру мають оцінки 10-12 балів з усіх предметів отримують підвищену стипендію.
 • Які документи видаються по закінченню закладу освіти?
  По закінченню навчання в Центрі здобувачі осваіти отримують Диплом державного зразка з кваліфікацією робітника за обраною професією та відповідною кваліфікацією, а також Свідоцтво про повну загальну середню освіту.
 • До якої дати приймаються документи на навчання в ДПТНЗ “Кам’янський ЦППРК”?
  Документи на навчання за робітничими професіями приймаються з 15 травня до 15 серпня 2024 року.
 • Який повинен бути середній бал, зазначений в свідоцтві, для вступу до ДПТНЗ “Кам’янський ЦППРК”?
  У відповідності до Правил прийому до ДПТНЗ “Кам’янський ЦППРК”  прийом здійснюється за результатами співбесіди. Співбесіда проводиться у визначені терміни. Після закінчення співбесіди, приймальна комісія оголошує список осіб, які можуть бути зараховані на навчання до Центру. За рівних умов зарахування проводиться з урахуванням середнього балу свідоцтва.
 • Чи зможу я окрім  професії отримати додаткові знання, які не входять до програми навчання?
  Так, в закладі освіти постійно розроблена і постійно вдосконалюється система додаткових майстер-класів, стажування на підприємствах-партнерах. За участь у таких заходах здобувачі освіти отримують сертифікати. Участь у майстер-класах для здобувачів освіти – безкоштовна.

Якщо у Вас виникли додаткові запитання - напишіть нам dptnz_kcpprk@ukr.net