Навчально-практичні центри (НПЦ) – це частина приміщень закладу професійної освіти з новим обладнанням та технікою. Там здобувачі освіти проводять практичні заняття, а дорослі – підвищують кваліфікацію або перенавчаються.

Для здобувачів освіти

Навчання у навчально-практичних центрах дає можливість здобувачам освіти відчути себе спражніми професіоналами в умовах сучасного підприємства. Оснащення НПЦ має бути сучасним, обладнання новітнім, умови сприятливими. Це дає відчуття гордості за свою професію, сприяє кращому засвоєнню набутих раніше знань та практичних навичок. Тому, здобувачі освіти, які мають можливість прцювати в НПЦ пишаються не тільки професією, а й навчальним закладом. Як результат – покращення якості навчання, випуск висококваліфікованих робітників, конкуренція на ринку праці задля економічного процвітання нашої держави!

Для дорослих

Будь-який кваліфікований робітник повинен вдосконалювати свої навички та вміння. Таку можливість надає НПЦ при закладі освіти. Новітні технології виробництва, новинки в асортименті товарів та послуг, можливість не тільки отримати, а й передати власний досвід колегам. Це не всі переваги навчання або підвищення кваліфікації в умовах НПЦ.

Платні послуги

  • Цей розділ в розробці.