Гуртожиток та їдальня

Гуртожиток ДПТНЗ «Кам’янський ЦППРК» розрахований на 360 місць і знаходиться поряд з навчальним корпусом.

Середньорічна кількість проживаючих здобувачів освіти – 148 осіб.

Проживання безкоштовне.

 

Рівень благоустрою гуртожитку: водопровід, каналізація, енергозабезпечення, кухня, душ та умивальник обладнані  гарячим водопостачанням, побутова кімната, кімната гігієни, кімната для прання та сушіння, кімната коменданта та вихователів, ізолятор, медпункт, кімната для самопідготовки, умивальники, туалети,  вестибюль та місце для чергового гуртожитку.  Приміщення забезпечене системою Internet. Проведений належний ремонт у кімнатах мешканців і приміщеннях загального користування. Кімнати забезпечені необхідними меблями, у них проживають по 3-4 особи. Вхід до гуртожитку чітко контролюється черговим вахтером.

Колективом працівників гуртожитку  створені  зручні та комфортні умови для проживання вихованців. Постійно ведуться  роботи щодо покращення побутових умов.

У гуртожитку продумана система виховної роботи, організації дозвілля та відпочинку здобувачів освіти. Проводяться культурно–масові заходи, святкові вечори та години спілкування.

 

 

НА МОМЕНТ ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ, ПОСЕЛЕННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ В ГУРТОЖИТОК НЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ.